Michaela Jirková

Zažij si podobný příběh jakoMichaela JirkováSpecialistka marketingu

Míša nastupovala na vysoký jako juniorní markeťačka. A dnes? Dnes má na starost jeden z našich největších firemních projektů.

"Marketing mě lákal už v prváku na vysoký, přesně jsem věděla, že tohle chci dělat a děsně mě to baví. Mělo to ale háček. Odborné články, podcasty a jeden všeobecný předmět na vejšce mi nestačily. Osud mi ale přihrál do cesty eBRÁNU. Tady jsem dostala školení od sociálních sítí, copywritingu až po plnění webu od specialistů, pro které jsou tyto disciplíny denním chlebem. eBRÁNA mi dává možnost vyrůst a navíc se mi libí, jak je práce na interním marketingu rozmanitá. Každý den je jiný. Využívám pečlivost, ale i kreativitu a užívám si, když je pak výsledek vidět."

Jaké bude tvoje poslání?

Hledáme někoho, kdo splyne s naším týmem, který aktuálně tvoří Anet, Míša a Adam. Zasvětíme tě do všech našich projektů, které naše oddělení řeší. Máme na starosti veškerou komunikaci směrem ke klientům, ale pomáháme i s tou směrem dovnitř do firmy.

Spravujeme 3 firemní weby i všechny sociální sítě, tvoříme obsah, pořádáme interní i klientské eventy... A to není zdaleka všechno.. Hlídáme také, aby se všude propisoval náš brand a archetyp pečovatele, takže určitě oceníme, pokud se i ty sám/sama staráš o to, aby všem v tvém okolí bylo dobře. Bude se to hodit u kolegů i klientů.

Dostaneš možnost se do všech projektů i marketingových aktivit zapojit. Věříme, že nudu s námi rozhodně nezažiješ. Naším cílem je dát příležitost někomu, koho marketing baví a chce v něm vyrůst. Takže pokud ještě nemáš žádné zkušenosti, nevadí. Rádi tě všechno naučíme.
Stačí když budeš mít chuť.

Nejlépe mezi nás zapadneš, pokud:

  1. Jsi student/ka nižšího ročníku VŠ

    a nejlépe takového oboru, který má blízko k marketingu.

  2. Máš čas alespoň 20h týdně,

    které chceš využít ke startu své marketingové kariéry.

  3. Ti nechybí pečlivost a je na tebe spoleh,

    protože budeš článkem týmu, o který se můžeš opřít. Musí to ale to fungovat oboustranně.

  4. Máš organizační schopnosti,

    svůj kalendář si poctivě řídíš a nedělá ti problém rozhodnout prioritu úkolů.

  5. Jsi tvůrčí, vynalézavý/á,

    nebojíš se říct svůj nápad a hledáš možnosti, jak projekty ještě více vyšperkovat.

  6. Jsi samostatný/á, ale práci v týmu máš rád/a

    nedělá ti problém pracovat sama, ale zvládáš i komunikovat a řešit úkoly týmově.

Jaká práce tě v týmu čeká?

Pokaždé jiná!

Ze začátku se seznámíš s tím, jak v eBRÁNĚ a na oddělení fungujeme. Interní marketing je v eBRÁNĚ
od toho, aby propojoval celou firmu, pomáhal s naplněním naší vize a cílů, staral se o příliv nových klientů
a spokojenost těch stávajících. Zároveň se stará i o své kolegy, aby se nám v eBRÁNĚ pracovalo a celkově žilo dobře.

 Odstartuješ dotahováním jednodušších úkolů. Určitě tě nemine nějaká administrativa, protože ať chceme
nebo ne, i v marketingu je jí hodně a na (ne)plnění úkolů může shořet celá strategie. Postupně ale budeme
přidávat úkoly, které vyžadují tvé zapojení, kreativitu a smysl pro detail. Napříč všemi marketingovými disciplínami.
S časem bude přibývat tvá zodpovědnost za čím dál větší úkoly a projekty a zároveň ti dáme šanci rozvíjet se v tom, co ti opravdu sedne.

Během dne na tebe čeká nekonečná zásoba kávy, na kterou společně zajdeme, abychom probrali novinky ve firmě.
Pokud na kávu neslyšíš, klidně můžeš ostatní kolegy potkat jinde. Třeba ve firemním fitku, na lekci jógy, tanečních nebo během tréninku boxu.

Tam tě mimochodem čeká ultra teambuilding, protože Míša a Anet chodí na tréninky pravidelně.:)

Co pro tebe máme?

  • Jedinečnou pozici v oboru marketingu,

    jež ti umožní sbírat cenné zkušenosti od lidí, které mají za sebou stejnou cestu. Budou s tebou sdílet vše, co se naučili. I fuck-upy.  Zároveň zvládneš všechny studijní povinnosti a stihneš i firemní trénink boxu či relaxaci na józe.
  • Rozmanitou pracovní náplň,

    díky které se můžeš do práce těšit každý den. Ať už nám bude pomáhat organizovat konferenci pro klienty nebo teambuildingy pro kolegy. Zjistíš, co tě v tak komplexním oboru jako je marketing, opravdu baví.
  • Podporující týmové prostředí,

    ve kterém se budeš cítit skvěle. Budeš pracovat v týmu, kde si vycházíme vstříc a vzájemně se respektuje. A kdykoli si podá pomocnou ruku. #eBRANAfamily pro nás není klišé. V týmu nenajdeš jen kolegy, ale také přátele.
  • Zkušenosti, které zvýší tvoji uplatitelnost na trhu práce

    a pomohou ti začít budovat skvělou kariéru v pestrém a moderním oboru.
  • Smysluplné znalosti a dovednosti,

    které přesahují naše oddělení. Rozvíjet můžeš soft skills, porozumění byznysu, cit pro grafiku, ale i obchodní dovednosti. Když budeš chtít, dostaneš možnost.

„Kreativního, akčního a spolehlivého studenta, který bude s radostí spolupracovat na interních marketingových projektech a dá do nich kousek sebe. ​​​​​​Když se pochlubí znalostmi z marketingu, bude to milé plus, ale jinak slibuji, že naučíme všechno, co si člověk bude přát a považovat za důležité pro svou pozici. Jako můj parťák se seznámí s tím, co všechno marketing obnáší a najde si se svůj vysněný směr. Já jsem začínala na stejné pozici a do teď si šance, kterou jsem dostala, vážím. Chci dát někomu úplně stejnou šanci vyrůst. “

Aneta Kubů Marketingová ředitelka

S kým budeš
spolupracovat?

Kde budeš pracovat?

Budeš pracovat ve firmě, kde se k sobě chováme mile, slušně a vzájemně se respektujeme. Kde nám záleží na příběhu každého pracovníka a smysluplné práci, ve které vidíme užitek pro klienta.

Podívej, jak vypadá život v eBRÁNĚ
a co pro nás znamená firemní kultura.