Upravit stránku

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?

I když je tahle prácička pro studenta, rádi tě tady uvidíme alespoň na chvíli každý den. Budeš totiž mít na starosti příjem individuálních úprav do výroby zakázek. A ty jsou denně v pohybu. Pomůžeš našim specialistům a odborným konzultantům se zadáváním těchto úprav a zajistíš, aby měl úkol všechny náležitosti, které má mít. Teprve pak ho předáš svým kolegům v oddělení výroby zakázek.

S tím vším se pojí i organizace práce na oddělení - budeš sledovat, kdy má čas programátor, grafik nebo třeba kodér. Díky tomu skvěle odhadneš, kdy se zákazník může těšit na vylepšení svého webu. Zároveň budeš kontrolovat, jestli všichni plní termíny. Mezi tvoje úkoly bude patřit také tvorba pravidelných i jednorázových statistik a reportů. Je jasné, že potřebujeme pečlivou duši, která se o tohle všechno postará.

Půjde ti to lépe, když budeš

  • Studovat na Univerzitě v Pardubicích a budeš k nám chodit ideálně každý den na pár hodin. Některé dny můžeš mít homeoffice.
  • Mít čas minimálně 20 hodin týdně.
  • Komunikativní - budeš konzultovat s kolegy z celé firmy.
  • Organizačně zdatný/á a budeš mít ve všem pořádek. 
  • Umět pracovat v Excelu minimálně na uživatelské úrovni (tvorba tabulek, filtrování, jednoduché vzorce a základní funkce).

S kým budeš spolupracovat?

Tým výroby zakázek

Kde budeš pracovat?

Centrála eBRÁNA – Milheimova 1010, Pardubice, 530 02.

Co teď?

Pokud jsme tě zaujali, určitě se nám ozvi, rádi tě poznáme. Ještě radši budeme, když ke zprávě přiložíš více informací o sobě - ideálně životopis, abychom se mohli setkat, a případně se domluvit, co za to.

Příběh z eBRÁNY:
Vojta HavránekProgramátor

Vojta nastupoval do eBRÁNY jako brigádník-kodér. Postupně se vypracoval až na vedoucího programátorů. 

Přečti si celý příběh