Upravit stránku

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?

Naši PPCčkaři mají ve správě řadu velkých i menších zakázek a potřebují s nimi pomoct. Ze začátku budeš dostávat jen dílčí úkoly - čeká tě třeba zpracování analýz a zakládání kampaní. Budeš se podílet na celkovém plnění stanovených cílů. V rámci své práce budeš hodně komunikovat nejen s našimi specialisty a odbornými konzultanty, ale i přímo se zákazníky. Také se zúčastníš školení od předních českých PPC specialistů, oborových konferencí a zajímavých workshopů.

Postupem času dostaneš na starost svoje zakázky. Tvojí prací pak bude správa a optimalizace PPC kampaní v inzertních systémech AdWords a Sklik.

Půjde ti to lépe, když budeš mít

  • Čas minimálně 20 hodin týdně. Chceme hlavně studenty VŠ, kteří budou za 1-2 roky končit a chtěli by pak u nás zůstat natrvalo.
  • Zájem o online marketing a budeš mít alespoň základní přehled o jeho dalších službách.
  • Týmového ducha a pomůžeš našim senior PPC specialistům s menšími zakázkami.
  • Analytické myšlení, schopnost organizovat si práci a chuť doučit se všechno, co zatím neumíš.

S kým budeš spolupracovat?

"V eBRÁNĚ pracuji už 2 roky. Už během studia jsem se dostala k tak zajímavému oboru jako je online marketing. O PPC jsem v té době moc nevěděla, ale díky podpoře kolegů, špičkovému mentoringu a nespočtu školení, kurzů a workshopů jsem do světa PPC reklamy rychle pronikla a práce na pozici PPC specialistky mě neuvěřitelně baví." 

Evelyna Pachovská, PPC specialistka

 

Michal Puš

Michal Puš

PPC specialista

Jirka Rehn

Jirka Rehn

PPC specialista

Evelyna Pachovská

Evelyna Pachovská

PPC specialistka junior

Standa Zemach

Standa Zemach

PPC specialista junior

Aneta Hrdličková

Aneta Hrdličková

PPC specialistka junior

Kde budeš pracovat?

Centrála eBRÁNA – Milheimova 1010, Pardubice, 530 02.

Co teď?

Pokud jsme tě zaujali, určitě se nám ozvi, rádi tě poznáme. Ještě radši budeme, když ke zprávě přiložíš více informací o sobě - ideálně životopis nebo odkaz na LinkedIn, abychom se mohli setkat, a případně se domluvit, co za to.

Příběh z eBRÁNY:
Zuzka KábelováSpecialistka online marketingu

Zuzka začínala v eBRÁNĚ jako asistentka specialisty online marketingu. Za rok se posunula dál a dostala na starost vlastní zakázky.

Přečti si celý příběh