Upravit stránku

Moje cesta eBRÁNOU

Do eBRÁNY jsem se původně hlásila na pozici asistentky HR. Šla jsem na pohovor, na kterém jsme si s tehdejší vedoucí HR, Ivčou Palarčíkovou, vzájemně sedly. Na tuhle pozici vybrali sice nakonec někoho jiného, ale ve firmě si nechali životopis. A po pár týdnech mi najednou zazvonil telefon. Na druhé straně byla Ivča a nabídla mi pozici lektora. Na pohovor jsem sice šla ještě s jedním svým konkurentem, ale zaujala jsem svou spontánností a připravenou prezentací. A tak jsem v eBRÁNĚ začala.

Jako lektor jsem učila klienty s naším eBRÁNA webem a bylo to hrozně fajn. Na jedné studentské akci mi však nabídli, že bych mohla dělat asistentku jednomu ze zakladatelů eBRÁNY, Jiřímu Janků. To byla výzva, a tak jsem si řekla, že to zkusím. Připravovala jsem pro Jirku Janků různé akce a postupně jsem se propracovala k pozici jeho obchodní asistentky. Těchto několik měsíců bylo hodně náročných, trávila jsem v práci celé dny. Zároveň jsem ale byla nadšená z toho, co všechno se od něj naučím.

 K pozici odborného konzultanta přibylo vedení training campu. A tak pomáhám novým obchodníkům poznat svět eBRÁNY i našich zákazníků. 

Po nějaké době přišel čas přejít na pozici odborného konzultanta, a to dělám do teď. Nyní se k tomu přidalo i vedení training campu, kde našim obchodním nováčkům pomáhám poznat pozici odborného konzultanta.

Líbí se mi, že mi všichni ve firmě vychází vstříc a popohánějí mě kupředu. Hlavně ředitel Martin Semerád ví, že potřebuju občas trochu popostrčit, a to mě posouvá dál. Práce mě baví, vždycky jsem chtěla nebýt přivázaná v kanceláři. Starám se o obchodnické nováčky a hlavně o klienty, řeším jejich problémy a hledám cestu, jak jim vycházet vstříc.

„Nejraději mám firmy, u kterých bych sama nakoupila. Podle toho si skládám své portfolio. Zákazníci mi věří jako obchodníkovi, já zase jim jako firmě. A ráda u nich i nakoupím, právě kvůli té vzájemné důvěře.“

I když to je občas složité, výsledky mě nakopávají

“Začátky některých zakázek jsou občas trnitější, ale pak přicházejí výsledky.”
Sami klienti mi pak říkají, že jsou úspěchy znatelné, a to je pro mě největší odměna. I to, že vím, že objednávky mým klientům opravdu rostou a lidé sami děkují. Tenhle bližší vztah s klienty i s kolegy mám ráda.

Občas bojuji s telefonováním. Ale sám šéf to ví a snaží se mi v tom pomoci. Zrovna nedávno mi od něj přišel článek přesně s touhle problematikou. Firma mě podporuje v tom, co se chci naučit, hledám si i různá videa a články a dál a dál se v online marketingu vzdělávám.

“Mám ráda úspěch, mám ráda, když se projekt povede a klient z toho má radost. Chci to sdílet s ostatními a ukázat, co který kolega udělal perfektně a jak to do sebe všechno zapadlo. Baví mě, že se za své projekty můžu postavit.”
 

Do eBRÁNY chodím i za přáteli, není to pro mě jen práce

“V eBRÁNĚ všichni vědí, že ráda chodím po firmě a povídám si s kolegy. Mám tu přátele, baví mě kolektiv. Těším se do práce, protože můžu jít s přáteli na kafe, probrat pracovní i osobní problémy. Baví mě naše společné holčičí snídaně, pravidelné akce, které sami plánujeme. A vím, že i když bych tu už nepracovala, budu se sem ráda vracet a vždy své kolegy ráda uvidím.”

 

Zaujal tě Jitčin příběh? Začni i ty psát svůj vlastní!
Pošli nám svoje CVčko a staň se součástí našeho týmu!