Upravit stránku

Dobrý duch se nese celou eBRÁNOU. Aneb jak jsme pomáhali

eBRÁŇÁCI mají srdce na pravém místě. Chtěli bychom se vám svěřit, v jakém dobročinném duchu se neslo posledních pár týdnů u nás.

V eBRÁNĚ věříme, že dobré skutky vyvolávají řetězovou reakci a spustí další dobro. A těší nás pomáhat druhým. Poslední týdny před Vánoci se tak u nás nesou ve znamení dobrosrdečnosti. Chtěli jsme se s vámi podělit o radost, kterou jsme všichni u nás ve firmě mohli rozdat.

Darovali jsme hračku

Na oddělení copywritingu v eBRÁNĚ se zrodil nápad. Vánoce jsou přeci o radosti! A abychom vytvořili sváteční náladu nejen mezi sebou, ale také poslali to dobro dál, uspořádali jsme před Vánoci Hru na Ježíšky. eBRÁŇÁCI, kteří měli zájem, přinesli svým kolegům hezký dárek. Poté jsme prodávali lístečky s čísly a uspořádali losování o dárky.

Proč jsme to dělali? Abychom za výtěžek koupili dárek dětem do dětského domova. A nebyla to marná myšlenka. Celkem jsme totiž nastřádali 6 860 Kč! Věříme, že malá holčička z dětského domova bude mít ze svého dárku velkou radost.

Pomoc pro Erička

Chceme se vám také svěřit s tím, jak si eBRÁŇÁCI pomáhají i mezi sebou. Kolega přišel s myšlenkou uspořádat sbírku pro Erika Pecháčka, syna našeho dalšího kolegy. Malý Erik totiž odmala bojuje s dětskou mozkovou obrnou. Pomůcky, léčba a další nezbytnosti, které mu pomáhají, stojí nemalé náklady. Výsledek byl neuvěřitelný a je vidět, že ve firmě držíme při sobě. Na pomůcky jsme Eričkovi mohli přispět celých 25 700 Kč!

Podpora mobilní hospicové péče

Některé služby stojí za to podporovat, ať to stojí, co to stojí. Jednou takovou je Domácí hospicová péče Oblastní charity Pardubice. Je to služba vycházející z úcty k člověku. Proto, když se na nás obrátil pan Vojtěch Gottwald, který charitu zastupuje, neváhali jsme a charitu jsme podpořili darem 10 000 Kč.

Děkujeme společnosti eBRÁNA s.r.o. za milý finanční dar na podporu domácí hospicové péče. Domácí hospicová péče pomáhá rodinám s péčí o umírající v prostředí jejich domova.
pan Vojtěch Gottwald, Oblastní charita Pardubice

Dar pro speciální školu

Základní speciální škola Neratov nemá lehký úděl. Vybavení je nákladná záležitost. Škola podporuje výuku ve škole s přírodou, realizuje výuku mimo školní lavice a snaží se vybudovat pro děti s postižením školu s rodinnou atmosférou. Z eBRÁNY do Neratova putovalo celkem 3 000 Kč.

Je to pro nás krásný dárek. Přejeme Vám klidný předvánoční čas a především hodně zdraví do nového roku. Jménem všech dětí a pedagogů Vám ještě jednou co nejsrdečněji děkujeme.
Mgr. Bronislava Havlíková,
ředitelka základní speciální školy Neratov

Nu, nebylo toho u nás málo. A máme z toho velmi dobrý pocit. Možná i vás inspirujeme pro šíření dobra kolem sebe. Svět je pak hned o moc hezčí. Věřte nám, stojí to za to!