Upravit stránku

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?

Tvoje místo bude na recepci, kde budeš mít perfektní přehled o tom, co se právě děje. Přivítáš naše zákazníky a postaráš se o to, aby se u nás cítili dobře. Kafíčko určitě nikdo neodmítne. Uděláš si pořádek v interních dokumentech a občas zajdeš na poštu nebo na úřad. Také převezmeš doručenou poštu a zajistíš, aby se dostala do správných rukou. S kolegyní Zuzkou obvoláš pár neplatících hříšníků. Budeme rádi, když nám pomůžeš i s tabulkami v Excelu.

Budeme si rozumět, když budeš:

  • mít čas asi tak 20 hodin týdně, ideálně od 13:00-16:30
  • rozdávat úsměvy na všechny strany
  • chodit včas a budeš mít ve všem pořádek
  • znát pravidla českého pravopisu
  • kamarádit s počítačem, tiskárnou i kávovarem
  • ovládat Excel

Do svého týmu tě hledá Monika

Monika je odpovědná za nábor a spokojenost zaměstnanců, personální marketing, ale i za chod provozu firmy. Do eBRÁNY nastoupila před 5 lety jako asistentka HR, nyní personálnímu oddělení šéfuje.  Monča je ebráňák srdcem i duší. Snaží se budovat pozitivní klima, šířit firemní hodnoty a podporovat růst firmy. Je nadšená cyklistka a pokud zrovna nezávodí, tak je buď v tělocvičně nebo tráví čas aktivně v přírodě.

Monika Jehličková
Vedoucí provozu

Kde budeš pracovat?

Centrála eBRÁNA – Milheimova 1010, Pardubice, 530 02.

Co teď?

Pokud jsme tě zaujali, určitě se nám ozvi, rádi tě poznáme. Ještě radši budeme, když ke zprávě přiložíš víc informací o sobě - ideálně životopis, abychom se mohli setkat, a případně se domluvit, co za to.