Upravit stránku

Proč mít v týmu sportovce, aneb význam sportu ve firemní kultuře

Sport a zdravý životní styl je pro nás důležitou součástí firemní kultury. Proto se hned při pohovoru ptáme kandidátů, jaká je náplň jejich volného času. A máme velkou radost, když se seznámíme s někým, kdo je energický, zodpovědný, cílevědomý, hraje fair play a umí v týmu pořádně máknout.  

Jak na LinkedIn, profesní sociální síť

LinkedIn je jedna z nejrychleji se rozvíjejících sociálních sítí v ČR.  Je 14. nejnavštěvovanější stránkou světa, tudíž se velmi dobře kamarádí s vyhledávačem Google. Ještě tam nejste? Naše HR Monika, která využívá LinkedIn dnes a denně, vám poradí, jak si co nejlépe vyplnit profil.

Barevná typologie osobnosti

Víte, co to znamená, když o někom řekneme, že je modrý, červený nebo zelený? Tuto typologii používáme v eBRÁNĚ už nějaký ten rok a pomáhá nám jak interně, při týmové práci, tak externě, při vedení úspěšných obchodních jednání a pochopení klienta.

Vytvořte špičkový
kariérní web, který přiláká
správné posily do vašeho týmu

O volná pracovní místa dnes není nouze. Zvyšuje se tím jak mobilita na trhu práce, tak přirozeně i ochota jít do většího rizika při hledání té nejlepší nabídky. A z toho můžete jakožto zaměstnavatel těžit. Uchazeče je jen potřeba správnou cestou oslovit. Špičkově zpracovaný kariérní web, nepostradatelná součást efektivního náboru, budování značky zaměstnavatele a získávání relevantních kandidátů, vám v tom pomůže!

Víte, kdo patří mezi hvězdy vašeho týmu?
Ovládněte STAR a poznejte je

Hodnocení STAR je efektivní a objektivní metoda pro hodnocení zaměstnanců. Pomůže vám rozlišit, kdo patří mezi hvězdy vašeho týmu, kdo je průměrný pracovník a identifikuje ty, kdo vaši firmu brzdí. Můžete se pak férověji rozhodovat při navyšování mezd, vysílání lidí na školení nebo nahrazování a rozmisťování pracovníků.

Metoda je skvělá i pro personální plánování a předání objektivní zpětné vazby hodnocenému. Zaměstnanci tak nastavíte objektivní zrcadlo svého chování a výkonu. A to nejen od nadřízeného ale i od kolegů.

Jak posílit vztahy ve firmě?
Zkuste firemní sociální síť

Najít ty správné zaměstnance, kteří zapadnou do vaší firemní kultury, budou sdílet stejné hodnoty a odvádět skvěle svou práci není tak snadné jako před lety. Když už takové najdete, musíte je náležitě ocenit za dobře odvedenou práci a hýčkat si je. Patří sem všemožné benefity, ale také dobré vztahy na pracovišti. Tip na to, jak je posílit najdete v dnešním článku.

Štěpán Bartyzal:
„Kariérní web je váš nový e-shop!“

Nabídka zaměstnání nyní výrazně převyšuje poptávku, a stěžuje tak práci firmám, ve kterých se pracovních sil nedostává. Jaké možnosti v současnosti firmám zbývají? Přichází nová éra náborů! Pojďte s námi zjistit, jak na to. Štěpán Bartyzal z Českého Trhu Práce nám radí, jak nově a moderně získávat nové zaměstnance.