Upravit stránku

Zažij si stejný příběh jakoAdriena RůžičkováBrandová konzultantka

Adriena se neumí zastavit před ničím a před nikým. Je zkrátka střelec, a tím nemáme na mysli znamení. Do eBRÁNY nastoupila jako specialistka online marketingu. Začala pracovat na menších projektech a postupně se začala nořit do komplexnějších a náročnějších strategií, jejichž součástí byly i nekompromisní tabulky, analýzy a data. A ty ji brzdily v rozletu. Proto dostala skvělou příležitost, aby naplno uplatnila svůj kreativní potenciál, roztáhla křídla a vzlétla do světa značek jako brandová konzultantka. 

„Z parťačky, starající se o malého raubíře, jsem vyrostla v SOM specialistku. Z prvotního chaosu jsem se vymanila díky neustálému přísunu nových informací a rozvoji svých dovedností. Tvorba strategií a originálních projektů mě bavila. Stále více a více jsem ale cítila, že potřebuji zažít nová dobrodružství a překonávat výzvy. A to mi přinesl svět značek a tvorba brandových strategií. Dnes tak společně s klienty měníme jejich sny o značce ve skutečnost. A to je přesně to, co mě naplňuje.”

Jaké bude tvoje poslání?

Našim klientům budeš pomáhat růst a definovat jejich značku a marketing. Společně s Adrienou budeš hledat pro klienta ideální cestu v brand positioningu. Při jednáních budeš konzultovat aktuální stav značky a hledat pro ni ideální místo ve světě byznysu. Přivedeš k životu archetypy, persony, komunikační tóny a unikátní faktory. Díky nim postupně vznikne jedinečná značka, která má šanci zazářit. Tím to ale nekončí. Bude třeba zkontrolovat i vnitřní procesy a komunikaci uvnitř firmy. A na závěr vyladit charakter značky tak dokonale, že bude vyvolávat požadované emoce.  

Do nespoutaného prostředí brandu, plného výzev a nečekaných situací, tě nehodíme jenom tak. Provedeme tě tvorbou brandových strategií, a přitom ti poskytneme potřebnou podporu. Na začátku tě proškolíme a prozradíme tipy, se kterými se budou strategie tvořit jedna radost. Navíc naše kanceláře praskají ve švech ochotnými kolegy, kteří ti rádi se vším poradí. A čím potěšíš ty nás? Pokud jsi duší psycholog, diplomat, konzultant i stratég, který se nezalekne ani pětihodinového jednání. Sedí na tebe, že jsi odvážný, rád se učíš a toužíš po nových zážitcích a zkušenostech? Pecka! Adri bude nadšená, když povede jednání s někým, kdo se nebojí interpretovat realitu, reagovat na nečekané situace a sdělovat klientovi i méně příjemné informace bez příkras a vytáček. Za to tě ocení třeba lapačem snů na míru, které vyrábí, když už má chvilku volna.

Nejlépe mezi nás zapadneš, pokud:

 1. Orientuješ se ve světě brandu a za značkou vidíš víc než ostatní 

  Stačí nám i pouhý vhled do brandu, zbytek už nech na nás! 

 2. Baví tě plánovat a umíš si zorganizovat práci krok za krokem 

  Vážíš si času natolik, že ani vteřina z tvého času nepřijde nazmar.  

 3. Máš otevřenou mysl a pořádnou dávku energie

  Zkrátka víš, co dokážeš a kolik na to musíš vyvinout úsilí.  

 4. Jsi tvůrčí duší, která umí číst v lidech i mezi řádky 

  Budeme nadšení, pokud sršíš energií, kreativitou a vidíš v lidech, obrazech i textu více než jiní.

 5. Jsi tak trochu exhibicionista a nebojíš se vyjádřit svůj názor 

  To se hodí při komunikaci s klienty, kterým je nutné čas od času sundat „růžové“ brýle. 

 6. Umíš dát život vizím a představám a uvést je v praxi? 

  Super! Díky tomu vytvoříš skvělou brandovou strategii.  

 7. Jsi trpělivý a víš, že všechno má svůj čas 

  Cesta za značkou vyžaduje dlouhodobé úsilí, ale za ten pocit z výsledku… 

Co ti nabízíme?

Čeká tě smysluplná a zajímavá práce, kde budeš pánem svého vlastního času. Vytvořit brandovou strategii a uvést ji v život bude trvat pár týdnů. Ale ty výsledky, kterých s klientem dosáhnete, budou intenzivní a nezapomenutelné. Každý projekt s sebou přinese něco nového a bude výzvou. Zároveň pronikneš do tajů fungování širokého spektra oborů a služeb. Věříme, že to svoje si najdeš v provoněném světě kosmetiky stejně jako v zajímavých technických oborech.   

Tvůj pracovní život tak nebude znát stereotyp a stane se naopak atraktivní jízdou, při které si rozšíříš obzory a získáš zážitky, o kterých se ti před tím ani nesnilo. K udržení tempa ti pomohou kolegové. Ať už dáš přednost sdílení novinek nad chutí lahodné kávy, nebo sportu. Je jenom na tobě, zda se zničíš ve firemní tělocvičně, vysekáš svaly na společných trénincích nebo se naopak zklidníš a zrelaxuješ na józe. Staneš se zkrátka členem týmu, který tě nenechá nikdy ve štychu.  

Jak to u nás chodí?

„Do svého týmu markeťáků hledám další inspirativní osobnost, která se jen tak ničeho nezalekne. Takovou, která dokáže proměnit vize a představy ve skutečnost a zároveň nás obohatí svojí energií. Pokud se nebojíš komunikovat, přiznat chybu a rád pomáháš druhým, pak mezi nás skvěle zapadneš. Každý z nás vyniká jinými vlastnostmi a schopnostmi a díky tomu tvoříme skvělý kolektiv. Neustále se od sebe navzájem učíme, inspirujeme a podporujeme na svých pracovních, ale i životních cestách. A z toho všeho máme fakt radost!  

Ivana Palarčíková
Vedoucí internetového marketingu

S kým budeš spolupracovat?

Kde budeš pracovat?

Budeš pracovat ve firmě, kde se k sobě chováme mile, slušně a vzájemně se respektujeme. Kde nám záleží na příběhu každého pracovníka a smysluplné práci, ve které vidíme užitek pro klienta.

Podívej, jak vypadá život v eBRÁNĚ
a co pro nás znamená firemní kultura.