Upravit stránku

Co budeš dělat?

Nežijeme, abychom pracovali. Pracujeme, abychom žili. Nenajdeš u nás žádné hlídací psy (kromě těch skutečně živých, kteří ale nekoušou), žádné openspace kanceláře s boxy metr na metr, žádný upjatý kravaťáky a nebo píchačky na zdi. Najdeš u nás partu lidí, pro kterou je důležité, kdo k nim přichází a jak se cítí. 

Nemusíš se bát, že hned jak k nám příjdeš, budeš navolávat nové klienty. Naopak potřebujeme, aby ses staral o ty stávající. Přesvědčit se, že jsou spokojení a že využívají to nejlepší možné řešení. Je fér říct, že někdy budeš muset sebrat odvahu k nepříjemným zprávám, strávíš strávíš spoustu času v autě mimo kancelář nebo budeš pod stresem z termínů. Ale nebudeš na to sám, bude nás víc, a tak to můžeme zvládnout. Z telefonování klientům, z jednání, z dohledu nad projekty i z naceňování se stane zábava. Po určité době tě šťastný klient odmění víc než vysoká výplata.

Půjde ti to lépe, když budeš:

  • V pohodě při rozhovorech s cizími lidmi.
  • Mít od konce června nebo září čas na plný úvazek.
  • Plnit sliby a chodit včas.
  • Ochotný učit se a neustrnout.

Staň se členem training campu

Díky našemu vymakanému training campu se za chvíli budeš cítit jako ryba ve vodě. Zezačátku tě čekají nezbytná školení, kterými si musí projít každý nováček. Pak se začneš pod dohledem Luby starat o stávající klienty - cílem je, aby dostali vždy to nejlepší možné řešení a byli spokojení. Jitka a Milan ti rádi pomůžou, když si nebudeš vědět rady.

Kde budeš pracovat?

Centrála eBRÁNA – Milheimova 1010, Pardubice, 530 02.

Co teď?

Dočetl jsi až sem? Pošli životopis nebo jenom motivační dopis, abychom si měli o čem popovídat až se uvidíme.

Příběh z eBRÁNY:
Martin SvobodaOdborný konzultant

Martin se během několika let dokázal vyšvihnout z pozice asistenta až na jednoho z nejúspěšnějších odborných konzultantů pro zákazníky eBRÁNY. Jaká byla jeho cesta eBRÁNOU?

Podívej se na Martinův příběh