Upravit stránku

Co tě na tvé pozici čeká?

Chceme, abys byl pro klienty hlavně poradcem. Otevřel jim bránu do onlinu, nabídl jim možnosti a spolu s našimi specialisty jim pomohl vybrat tu nejlepší. Ke klientům přistupujeme vždy individuálně a s maximální péčí. Což je jeden z důvodů, proč hledáme novou tvář, která rozšíří naši partu obchodních profíků. Prostě na ně nestačíme a v žádném případě nechceme žádného z nich zanedbat.

Jak to chodí v eBRÁNĚ?

Nehledáme jen kolegy, hledáme i nové přátele, kteří budou sdílet naše hodnoty. Dáváme šanci mladým talentům, ale v CV si vážíme i každého roku naplněného tvými zkušenostmi.

V naší pardubické centrále si můžeš dopřát nekonečný přísun dobré kávy, zahrát si s kolegy fotbálek, protáhnout se v naší soukromé posilovně a samozřejmě si můžeš sám určit, kdy s prací začneš, jak si ji rozvrhneš, nebo jestli zrovna dneska budeš pracovat z domu. Pokud máš drobotinu, tak pro ni máme i fantastickou firemní školku, o kterou se postará naše profesionální pečovatelka.

Co by takový obchodní zástupce eBRÁNY měl zvládat?

  • Brilantně komunikovat a být v pohodě při rozhovorech s novými lidmi.

  • Být pečlivý, plnit sliby a chodit včas – nenecháš přece klienta ani šéfa čekat. :)

  • Mít chuť se neustále posouvat. Možná naše profíky doženeš, možná předeženeš. S námi tu šanci máš.

Být průvodcem našich klientů v online světě je přesně to, co tě láká, ale chybí ti zkušenosti?

Nevadí. Právě pro tebe máme připravený training camp, který tě zkušenostmi přímo zavalí. Až přeplaveš pár školení, čekají na tebe stávající klienti, kterých si vážíme a proto si zaslouží neustálou péči. S přibývajícími zkušenostmi pak poroste i zodpovědnost a rozsah úkolů a samozřejmě portfolio klientů. I když toho bude asi na začátku hodně, neboj, nikdy v tom nebudeš sám. Celý tým vždycky stojí za tebou a každý z obchoďácké party ti rád poradí.

Kde budeš pracovat?

Centrála eBRÁNA – Milheimova 1010, Pardubice, 530 02

Co teď?

Dočetl jsi až sem? Pošli nám životopis nebo motivační dopis a my se ti ozveme zpátky.

Příběh z eBRÁNY:
Martin SvobodaOdborný konzultant

Martin se během několika let dokázal vyšvihnout z pozice asistenta až na jednoho z nejúspěšnějších odborných konzultantů pro zákazníky eBRÁNY. Jaká byla jeho cesta eBRÁNOU?

Podívej se na Martinův příběh