Upravit stránku

Moje cesta eBRÁNOU

Blížilo se léto a já jsem hledala brigádu. Navíc jsem končila 4. ročník vysoké, takže jsem chtěla najít něco, co se dobře vyjímá v životopise. Jednou na mě na školním webu vyskočila nabídka stáže v tehdy mně neznámé firmě eBRÁNA. Z inzerátu jsem se dozvěděla pouze to, že jde o tříměsíční neplacenou stáž v Pardubicích, ale poslala jsem životopis a říkala si, že uvidím, co se bude dít. Bohužel mi přišla zamítavá odpověď, všechna místa byla obsazená.

O pár měsíců později mě ale pozvali do dalšího kola stáží. Při vstupním pohovoru jsme všichni vyplňovali dotazníky na jednotlivá oddělení. A moje řešení úloh zaujalo právě v oblasti technologií firmy. Neuměla jsem si tehdy ještě moc dobře představit, co zde bude mou náplní práce, ale dostala jsem se přímo pod ruce výkonného ředitele Martina Semeráda.

Bavilo mě, když jsem mohla hotový produkt předávat zákazníkům.

Ukázalo se, že se budu podílet na hodně důležitém projektu eBRÁNA systém. Testovala jsem současnou funkčnost, pomáhala připravovat zadání a tvořila dokumentaci k systému. Práce mě neuvěřitelně chytla, takže jsem následnou nabídku brigádní spolupráce pro příští rok přijala s nadšením. Po absolutoriu na univerzitě jsem už měla za sebou v eBRÁNĚ pořádný kus práce, takže jsem dostala nabídku pokračovat v práci i na plný úvazek, kterou jsem samozřejmě ráda využila.

Jsem hrdá na práci, kterou jsme spolu s kolegy na systému odvedli. Povedlo se nám dostat systém do podoby finálního produktu, který je připravený na instalaci klientům, což jsem i na konci dělala nejčastěji. Bavilo mě, když jsem mohla hotový produkt předávat zákazníkům. Společně s nimi pak ladit individuální nastavení a sledovat, jak se s ním sžívají a pomáhá růst jejich byznysu. 

“ Před rokem jsem se postavila obrovské výzvě. Já, která jsem doposud vedla maximálně skupinu studentů na praxi a ukazovala jim, jak to v eBRÁNĚ chodí, jsem dostala na starost celé oddělení Výroby. ”


Spoustu věcí jsem tu dělala úplně poprvé, třeba vybírala nové zaměstnance. Největší změnou je ale asi to, že najednou mám zodpovědnost za velkou skupinu lidí. Ta navíc zodpovídá za výsledné produkty předávané klientům. Právě na nás je ten poslední krok, podle kterého lidé hodnotí práci celé firmy. A proto děláme maximum proto, abychom udrželi obraz eBRÁNY jako spolehlivého partnera pro byznys.

Snažím se v našem oddělení především
rychlit a zjednodušit procesy

Abychom práci dobře stíhali a zakázky nemusely dlouho čekat. A zároveň dbám na to, aby neutrpěla ani kvalita. Krom výsledků se samozřejmě starám i o to, aby se kolegové v práci cítili dobře. Proto plánujeme různé teambuildingy, jdeme třeba na pivo, do čajovny nebo na bowling.
 

A co mě na eBRÁNĚ nejvíc baví?

Líbí se mi, jak eBRÁNA rozvíjí své zaměstnance. Nikdo se tu nemusí bát přijít za šéfem a říct mu, že by se něco mělo dělat jinak. A také si cením toho, že máme možnost dostávat na svou práci zpětnou vazbu. Když nastane nějaký problém, není zvykem člověka v tom vymáchat a strhávat mu z platu. Naopak celou situaci rozebereme a vymyslíme, jak podobný případ řešit v budoucnu. Což mi maximálně vyhovuje. Takové pracovní prostředí mě motivuje k tomu, abych, až přijdu odpoledne domů, nedala nohy na stůl a nepustila si seriál, ale místo toho si přečetla odborný článek nebo něco z firemní knihovny. 

 

Zaujal tě Páji příběh? Začni i ty psát svůj vlastní!
Pošli nám svoje CVčko a staň se součástí našeho týmu!