Upravit stránku

Zažij si stejný příběh jako ZuzkaZuzana ZrůstováSpecialistka online marketingu

Zuzka u nás začínala jako juniorka už při škole. Dnes patří ke špičkovým specialistům a vždy je radost s ní spolupracovat. Teď už na ni čekají úplně jiné zkušenosti, brzy z ní bude maminka. 

"Na mojí práci mě nejvíc baví, když je klient spokojený a všechno šlape jak hodinky. Je tady super kolektiv, takže když potřebuju dát hlavy dohromady, vždycky mi tu vyjdou vstříc. Nehrabeme si jen na svém písečku a pomáháme si. A navíc jsem tu našla i kupu dobrých přátel."

Podívej se na Zuzčin příběh

Jaké bude tvoje poslání?

Naše firma pomáhá růst malým a středním firmám, a právě ty na jejich úspěchu budeš mít dost zásadní podíl. Dostaneš na starost několik klientů, kterým budeš zajišťovat online marketing od sklepa až po půdu. Proklepneš si jejich byznys a zjistíš, která cesta se pro něj nejlépe hodí. Vytvoříš na míru ušité kampaně a strategie, postaráš se o optimalizaci webů pro vyhledávače a zbožové srovnávače i základní linkbuilding. Průběžně budeš sledovat výsledky, ladit, vyhodnocovat a hlídat rozpočty.

Samozřejmě tě hned nehodíme do vody. Na začátku tě kompletně proškolíme o tom, jak naše práce funguje funguje a dáme ti pár tipů, jak s klienty skvěle vycházet. A i později se v kanceláři plné specialistů vždy najde ochotný kolega, který tě zasvětí do věcí, které zatím neznáš.

A protože máme rádi aktivní lidi, oceníme, když se budeš rád učit a sám si hledat workshopy, přednášky a konference. Navíc jich spoustu zažiješ i u nás ve firmě, kde se pravidelně vzděláváme v hard i soft skillech.

Nejlépe mezi nás zapadneš, pokud:

 1. Si skvěle umíš organizovat práci

  V tom si přímo libuješ, vždy přesně jako hodinky.

 2. Vládneš analytickým myšlením

  I proto je SEO tvým hobby.

 3. Máš v malíčku Google Analytics

  A chápeš jejich potenciál pro byznys našich klientů.

 4. Se orientuješ v sociálních sítích, PPC kampaních

  Znáš jejich možnosti. K realizaci pak dostaneš k ruce celý tým specialistů a budeš jen sledovat, jak úspěšně kampaně tvoří.

 5. Zbožové srovnávače a newslettery

  Vnímáš je jako skvělou příležitost, kterou umíš využít.

 6. Vyznáš se ve webech i e-shopech

  Dokážeš je navrhnout po funkční i obsahové stránce. Obavy stranou, o jejich realizaci se postará oddělení výroby. Tvým úkolem je pouze celková vize, zbytek zajistí kolegové.

 7. Jsi hrdým vlastníkem Google certifikátu

  Pokud ne, společně to v budoucnu napravíme. A přidáme k tomu i nabídku kupy dalších skvělých školení.

Co ti nabízíme?

Čeká tě zajímavá práce, kde přímo uvidíš své výsledky. Získáš vlastní klienty, se kterými budeš přímo komunikovat.
Ale kromě nich budeš úzce spolupracovat i s dalšími specialisty. Navrhnete marketingové aktivity
v oblasti copywritingu, PPC i sociálních sítí. 

S kolegy se krom konzultací zakázek u kávy můžeš jít třeba zničit do firemní tělocvičny
na thai box nebo se naopak vyklidnit na hodinu jógy. 

Jak to u nás chodí?

Hledám parťáka do svého týmu markeťáků. Chci člověka, který žije onlinem. Nemusí umět všechno, klidně ho zaučíme. Důležitá je ale motivace se učit a schopnost precizně si plánovat práci a fungovat samostatně.

Ivana Palarčíková
Vedoucí internetového marketingu

S kým budeš spolupracovat?

Kde budeš pracovat?

Budeš pracovat ve firmě, kde se k sobě chováme mile, slušně a vzájemně se respektujeme. Kde nám záleží na příběhu každého pracovníka a smysluplné práci, ve které vidíme užitek pro klienta.

Podívej, jak vypadá život v eBRÁNĚ
a co pro nás znamená firemní kultura.