Upravit stránku

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?

V Pardubicích ti držíme židli v úplně nové kanceláři. Ze začátku ti hodí záchranné lano ostatní specialisté online marketingu. Ukážou ti, jak to u nás chodí. Projdeš si pár užitečnými školeními a workshopy, které následně využiješ pro svou práci.

Potom dostaneš na starost pár našich klientů, kterým se budeš starat o online marketing od A do Z. Vytvoříš online kampaně a strategie, které budou plnit jejich business cíle. Optimalizuješ weby pro vyhledávače. Pohlídáš si rozpočty kampaní a vyhodnotíš jejich výsledky.

Sice budeš mít svoje klienty, ale hledáme taky týmového hráče. S dalšími specialisty navrhneš marketingové aktivity jako copywriting, PPC nebo sociální sítě. Budeš také úzce spolupracovat s odbornými konzultanty. Nápady a kreativitu vítáme. Přísun kávy zajištěn. :-)

Půjde ti to lépe, když budeš:

  • Vědět něco o použitelnosti a přístupnosti webu a umět navrhnout web po funkční a obsahové stránce (stačí vědět, jak by měl vypadat a o zbytek se už postarají v naší výrobě zakázek).
  • Znát problematiku zbožových srovnávačů a newsletterů.
  • Mít přehled v nabídce a možnostech sociálních sítí a PPC kampaní.
  • Zvládat vyhodnocovat návštěvnost a konverze z webu v Google Analytics.
  • Ovládat SEO a mít analytické myšlení.

S kým budeš nejvíce spolupracovat

Ivana Palarčíková

Ivana Palarčíková

Vedoucí online marketingu

Zuzka Kábelová

Zuzka Kábelová

Specialistka online marketingu

Vojtěch <br>Fiala

Vojtěch
Fiala

Specialista online marketingu

Aneta Benková

Aneta Benková

Specialistka online marketingu

Petra Tamchynová

Petra Tamchynová

Specialistka online marketingu

Kde budeš pracovat?

Centrála eBRÁNA – Milheimova 1010, Pardubice, 530 02.

Co teď?

Pokud jsme tě zaujali, určitě se nám ozvi, rádi tě poznáme. Ještě radši budeme, když ke zprávě přiložíš více informací o sobě - ideálně životopis, abychom se mohli setkat, a případně se domluvit, co za to.

Příběh z eBRÁNY:
Zuzka KábelováSpecialistka online marketingu

Zuzka začínala v eBRÁNĚ jako asistentka specialisty online marketingu. Za rok se posunula dál a dostala na starost vlastní zakázky. Jak sama říká, byl to ideální začátek.

Přečti si celý příběh