Upravit stránku

Vytvořte špičkový
kariérní web, který přiláká
správné posily do vašeho týmu

O volná pracovní místa dnes není nouze. Zvyšuje se tím jak mobilita na trhu práce, tak přirozeně i ochota jít do většího rizika při hledání té nejlepší nabídky. A z toho můžete jakožto zaměstnavatel těžit. Uchazeče je jen potřeba správnou cestou oslovit. Špičkově zpracovaný kariérní web, nepostradatelná součást efektivního náboru, budování značky zaměstnavatele a získávání relevantních kandidátů, vám v tom pomůže!

Víte, kdo patří mezi hvězdy vašeho týmu?
Ovládněte STAR a poznejte je

Hodnocení STAR je efektivní a objektivní metoda pro hodnocení zaměstnanců. Pomůže vám rozlišit, kdo patří mezi hvězdy vašeho týmu, kdo je průměrný pracovník a identifikuje ty, kdo vaši firmu brzdí. Můžete se pak férověji rozhodovat při navyšování mezd, vysílání lidí na školení nebo nahrazování a rozmisťování pracovníků.

Metoda je skvělá i pro personální plánování a předání objektivní zpětné vazby hodnocenému. Zaměstnanci tak nastavíte objektivní zrcadlo svého chování a výkonu. A to nejen od nadřízeného ale i od kolegů.

Jak posílit vztahy ve firmě?
Zkuste firemní sociální síť

Najít ty správné zaměstnance, kteří zapadnou do vaší firemní kultury, budou sdílet stejné hodnoty a odvádět skvěle svou práci není tak snadné jako před lety. Když už takové najdete, musíte je náležitě ocenit za dobře odvedenou práci a hýčkat si je. Patří sem všemožné benefity, ale také dobré vztahy na pracovišti. Tip na to, jak je posílit najdete v dnešním článku.

Štěpán Bartyzal:
„Kariérní web je váš nový e-shop!“

Nabídka zaměstnání nyní výrazně převyšuje poptávku, a stěžuje tak práci firmám, ve kterých se pracovních sil nedostává. Jaké možnosti v současnosti firmám zbývají? Přichází nová éra náborů! Pojďte s námi zjistit, jak na to. Štěpán Bartyzal z Českého Trhu Práce nám radí, jak nově a moderně získávat nové zaměstnance.

eBRÁNA family aneb co pro nás znamená firemní kultura

Co stojí za úspěchem 15letého fungování firmy, kterou založili dva spolužáci na vysoké škole v podstatě na zelené louce? Kromě správných lidí, energie, vytvoření jasné strategie a vize, to je bezpochyby jedinečná firemní kultura založená na odpovědném přístupu.